Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-09-27 16:25 | Rozmiar tekstu: A A A

10 lat minęło

Olsztyn24
XX Sesja Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Więcej zdjęć »
W Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie odbyła się dzisiaj (27.09) XX Sesja Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

W porządku obrad znalazła się między innymi informacja o przebiegu wykonania budżetu województwa za I półrocze 2016 roku, informacja o kształtowaniu wieloletniej prognozy finansowej na lata 2016-2039 oraz informacja o przebiegu wykonania planów finansowych za I półrocze 2016 roku jednostek, dla których samorząd województwa jest organem założycielskim; podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia raportu końcowego z realizacji wojewódzkiego programu wyrównywania szans i przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu oraz pomocy w realizacji zadań na rzecz zatrudniania osób niepełnosprawnych na lata 2012-2015 oraz podjęcie uchwały w sprawie analizy sytuacji na rynku pracy w województwie w pierwszym półroczu w 2016 roku.

Po otwarciu sesji chwilę poświęcono też na wspomnienie pewnego jubileuszu. Wczoraj (26.09) bowiem minęła 10. rocznica przeniesienia obrad sejmiku do obecnej siedziby zarządu województwa, mieszczącej się w budynku przy ulicy Emilii Plater 1 w Olsztynie. W ramach przybliżenia uczestnikom sesji tego wydarzenia, przygotowano z niego prezentację fotograficzną. Głos zabrał też przewodniczący sejmiku Piotr Żuchowski, który opisał m.in. jego przebieg.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Przewodniczący sejmiku Piotr Żuchowski o jubileuszu

»

27-09-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl