Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
FWM | 2016-10-04 12:36 | Rozmiar tekstu: A A A
Koncert Rodzinny w filharmonii

Na odkrywanie świata dźwięków zaprasza olsztyńska filharmonia

Olsztyn24
 
„W oboju trzeba się zakochać” – mówi Arkadiusz Krupa prezentując w filmie na You Tube swój instrument – obój. Podczas „Koncertu rodzinnego” w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej, w niedzielę (9.10) o godz. 11.00 Arkadiusz Krupa wraz z I oboistką warmińsko-mazurskiej filharmonii Agnieszką Zwolską pokażą wszystkie „tajemnice” tego instrumentu oraz opowiedzą o jego roli w odkrywaniu świata dźwięków. Dowiemy się również jaką ważną funkcję spełnia obój w orkiestrze, również przed koncertem. Dwojgu oboistom towarzyszyć będzie znakomita klawesynistka Ewa Mrowca oraz orkiestra smyczkowa filharmoników warmińsko-mazurskich pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego.

W programie arcyciekawego spotkania z obojem w roli głównej, soliści i orkiestra smyczkowa zaprezentują kompozycje kompozytorów epoki Baroku: Antonio Vivaldiego, Nicoli Porpory, Georg’a Friedricha Haendla, Johanna Sebastiana Bacha oraz Jana Pachelbela. Nie zabraknie konkursowych pytań, a co za tym idzie - nagród dla zwycięzców. Pierwsze z pytań możemy publiczności „Koncertu rodzinnego” zdradzić już dziś. Brzmi ono: Czy obój ma rodzinę? Przygotujcie odpowiedz na to pytanie i do zobaczenia na koncercie w filharmonii!

Bilety w cenie: normalny - 30 zł, ulgowy - 22 zł
do nabycia pon.-pt., w godz.10-18 w kasie oraz poprzez stronę internetową filharmonii: http://bilety.filharmonia.olsztyn.pl/numerowane.html?id=334
R E K L A M A
banner
https://www.youtube.com/watch?v=t72mH6hezus – Arkadiusz Krupa prezentuje obój, a więcej tajemnic o tym instrumencie na koncercie rodzinnym w filharmonii.
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Obój

04-10-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl