Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-10-09 12:27 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyńskie maluchy spotkały się z Katarzyną Bajerowicz w Abecadle

Olsztyn24
Katarzyna Bojerowicz spotkała się z dziećmi w Abecadle | Więcej zdjęć »
Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie oraz Nadleśnictwo Olsztynek zaprosiły wczoraj dzieci (8.10) do biblioteki Abecadło na spotkanie z Katarzyną Bajerowicz – rysowniczką, autorką książek z serii „Opowiem ci, mamo”.

Katarzyna Bajerowicz jest znaną ilustratorką i autorką książek dla dzieci, m.in. serii o mrówkach i żabach („Opowiem ci, mamo, co robią mrówki”, „Opowiem ci, mamo, co robią żaby”). Lasy Państwowe wydały właśnie dwie książki jej autorstwa: „Sekretne życie ptaków” i „Życie lasu”. Prywatnie kobieta szalona, o różnych pasjach i umiejętnościach - lepi, maluje, pisze, szyje, gotuje – wszystko w artystycznym wydaniu. Prowadzi też swojego bloga (mama3swinek.blogspot.com), na którym można obserwować te wszystkie pasje autorki.

W związku z premierą dwóch nowych książek, pisarka podczas spotkania opowiedziała o tajemnicach, jakie kryje las, a także o tym, jak zostać ilustratorem książek oraz co łączy leśników i rysowników. Organizatorzy zaplanowali także konkursy oraz warsztaty plastyczne dla rodzin.
R E K L A M A
banner
Książki „Sekretne życie ptaków” i „Życie lasu” to piękne, ilustracyjne opowieści o ptakach i lesie, widzianym oczami niedźwiedzi. Do każdej książki dołączona jest płyta CD, na której Katarzyna Bajerowicz opowiada o ilustracjach. Opowiadania te zostały udźwiękowione głosami przyrody. W 2016 roku ukaże się trzecia z serii leśnych książek autorki. Tym razem tematem będą chrząszcze.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl