Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2016-07-06 15:18 | Rozmiar tekstu: A A A

Strażnicy graniczni i zarządzający lotniskiem w Szymanach sformalizowali zasady współdziałania

Olsztyn24
Komendant Tomasz Semeniuk i prezes Leszek Krawczyk podpisują porozumienie | Więcej zdjęć »
W Komendzie Warmińsko–Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie podpisano wczoraj (6.07) porozumienie pomiędzy komendantem WMOSG płk SG Tomaszem Semeniukiem i prezesem zarządu spółki Warmia i Mazury, zarządzającej lotniskiem w Szymanach, Leszkiem Krawczykiem.

Porozumienie określa zakres i zasady współpracy zarządzającego lotniskiem i Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w zakresie ochrony lotnictwa cywilnego i ochrony granicy państwowej. Współpraca stron polegać będzie m.in. na: wymianie informacji i doświadczeń mających znaczenie dla podniesienia poziomu bezpieczeństwa, realizacji wspólnych zadań, doskonalenia procedur i przedsięwzięć szkoleniowych, a także organizowaniu wspólnych patroli na terenie Portu Lotniczego Olsztyn–Mazury.

Placówka Straży Granicznej w Olsztynie obsługuje Port Lotniczy Mazury z przejściem lotniczym „Mazury” obsługuje od 20 stycznia br. Terminal przeznaczony do obsługi ruchu pasażerskiego na kierunkach krajowych, międzynarodowych oraz połączeń czarterowych w tym roku obsłużył blisko 10 tys. pasażerów.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl