Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Tomasz Lenkiewicz | 2016-10-20 10:49 | Rozmiar tekstu: A A A

Olimpijczycy podzielili się z kibicami wrażeniami z Rio

Olsztyn24
Olimpijczycy w Muzeum Sportu w Olsztynie (fot. T. Lenkiewicz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie gościło wczoraj (20.10) olimpijczyków, którzy reprezentowali Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro 2016 i pochodzą z naszego województwa. Hasło przewodnie spotkania brzmiało: „Przeżyjmy to jeszcze raz”.

Do muzeum przybyli: Joanna Zachoszcz – pływanie na wodach otwartych (10 km), Maciej Sarnacki – judo oraz Mateusz Kamiński – kajakarstwo (kanadyjki). Olimpijczycy opowiadali o ceremonii otwarcia i zamknięcia IO, o startach w swoich konkurencjach, o wiosce olimpijskiej oraz o organizacji igrzysk i osobistych przeżyciach związanych z tą niezwykłą imprezą sportową.

Udział w Igrzyskach Olimpijskich to wielki zaszczyt, wyróżnienie oraz ogromne przeżycie każdego sportowca. Samo zakwalifikowanie się na igrzyska to już wielki sukces i marzenie każdego, które gościom muzeum spełniło się. Czy chcieliby zakwalifikować się na igrzyska za 4 lata w Tokio 2020? Zawodnikom trudno było wczoraj na to pytanie odpowiedzieć, ale gdy opadną emocje po Rio, pewnie odpowiedź będzie jedna – tak. Przywieźć medal z Japonii byłoby spełnieniem marzeń.
R E K L A M A
banner
Na spotkanie do muzeum przybyło ponad 120 osób. W większości była to młodzież z olsztyńskich szkół, co bardzo optymistycznie przyjęli goście oraz gospodarze imprezy. Być może wśród młodych ludzi w muzeum siedzieli przyszli olimpijczycy?   

Wspólne zdjęcia i autografy sportowców były miłym akcentem na zakończenie spotkania.  

Imprezę tradycyjnie prowadził redaktor Marek Dabkus.        

Tomasz Lenkiewicz
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl