Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email D. | 2016-10-25 17:50 | Rozmiar tekstu: A A A

XXI Sesja Sejmiku Województwa odbyła się w Olsztynie

Olsztyn24
Informację o funkcjonowaniu lotniska przedstawił Wiktor Wójcik, dyrektor Departamentu Infrastruktury i Geodezji UM | Więcej zdjęć »
W Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie odbyła się dzisiaj (25.10) XXI Sesja Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Radni wojewódzcy podczas obrad zajmowali się między innymi informacją o funkcjonowaniu Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach, ruchem turystycznym w województwie w 2015 roku i działaniami podjętymi na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego.

W sesji udział wzięli również członkowie sejmowej komisji mniejszości narodowych i etnicznych z jej przewodniczącą Danutą Pietraszewską na czele oraz burmistrz Kętrzyna Krzysztof Hećman, który zaprezentował radnym najnowszą publikację na temat tego miasta.

Część obrad dotyczącą informacji o funkcjonowaniu Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach, zreferowaną przez Wiktora Wójcika - dyrektora Departamentu Infrastruktury i Geodezjii UM, zarejestrowaliśmy na filmie wideo, który wkrótce udostępnimy. Zapraszamy do jego obejrzenia.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
XXI Sesja Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego

»

25-10-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.