Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
FWM | 2016-11-02 13:58 | Rozmiar tekstu: A A A
Koncert rodzinny

„5 żywiołów” na scenie Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

Olsztyn24
 
W niedzielę (6.11) o godz. 11.00 i 15.00 Filharmonia Warmińsko-Mazurska zaprasza na kolejny koncert rodzinny. „5 żywiołów” - bo taki tytuł nosi niedzielne spotkanie - to prezentacja taneczno–muzyczna zrealizowana pod opieką artystyczną Katarzyny Grabińskiej, a wyreżyserowana przez Tatianę Asmołkową.

W sali koncertowej Filharmonii wystąpią: tancerze grup zespołu Pracowni Tańca „Pryzmat“ przygotowani tanecznie i choreograficznie przez instruktorów tańca: Katarzynę Grabińską, Tatianę Asmolkovą, Paulinę Spiel, Monikę Parafiniuk, Annę Janczarek, Kamilę Olszewską, Michała Piskorza i Rafała Milcewicza. Muzykę do spotkania taneczno-muzycznego skomponowali uczniowie Szkoły Muzyki Rozrywkowej „feelHARMONIA” - Rafała Gajewskiego oraz Jakub Ptak.

- Na scenie wystąpią amatorzy wraz z profesjonalistami, dorośli z młodzieżą i dziećmi, aktorzy, tancerze i muzycy - mówi Katarzyna Grabińska, opiekunka artystyczna występu. - Wszyscy pełni pasji, wrażliwości na sztukę, gotowi do wielu poświeceń, po to by stworzyć ciekawy spektakl, w którym żywioły wody, ognia, ziemi i powietrza ujarzmione zostaną przez Taniec – „5 żywioł”, który sprawił, że na jednej scenie zaprezentują się trzy pokolenia tancerzy.
R E K L A M A
banner
W przygotowaniach do występu swój udział  mają uczennice ze Szkoły Policealnej im. prof Zbigniewa Religi w Olsztynie, które wykonają makijaże występujących tancerzy.

Bilety na Koncert rodzinny pt. „5 Żywiołów” w cenie: 30 zł normalny, 22 zł ulgowy oraz 22 zł rodzic, 11 zł dziecko (w ramach Karty Dużej Rodziny) do nabycia w kasie filharmonii środa, czwartek, piątek w godz.10-18 oraz na dwie godziny przed koncertem. Bilety do nabycia również poprzez stronę internetową filharmonii.

logo FWM
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl