Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2016-11-02 17:47 | Rozmiar tekstu: A A A

Miasto w wirze przygotowań do kolejnej edycji świątecznego jarmarku

Olsztyn24
Jarmark w tym roku odbędzie się między 15 a 18 grudnia
Barwnie, regionalnie, świątecznie - tak będzie już w połowie grudnia na Starym Mieście. Przed nami kolejna edycja Warmińskiego Jarmarku Świątecznego.

Olsztynianie i goście spoza stolicy regionu zachwycili się tym przedsięwzięciem od pierwszej edycji. Popularność Warmińskiego Jarmarku Świątecznego nie maleje. Stąd nie powinno dziwić, że tegoroczna będzie już ósmą edycją tego wydarzenia.

Jest coraz mniej niewiadomych, związanych z wydarzeniem, które odbędzie się na Starym Mieście między 15 a 18 grudnia. Przez cztery dni historyczna część Olsztyna będzie magicznym miejscem pełnym zimowych atrakcji. To jednocześnie doskonała okazja, by zrobić świąteczne zakupy.
R E K L A M A
banner
- Na wzór ubiegłorocznej edycji położymy nacisk na rozwinięcie części handlowej - wyjaśnia Krzysztof Otoliński, dyrektor biura promocji Urzędu Miasta. - Będzie więcej stoisk, które będą czynne dłużej oraz dużo, dużo więcej asortymentu na straganach. Taka formuła jarmarku to pokłosie opinii, jakie słyszeliśmy od gości, jak również sugestii od wystawców.

Wystawcy będą oferować rękodzieło, przysmaki, ozdoby choinkowe. Gości bawić będą artyści - chóry, kolędnicy, kabareciarze, aktorzy. Najmłodszych kolejny raz odwiedzi św. Mikołaj, który przyjedzie do naszego miasta z Rovaniemi.

- Na największą wizualną atrakcję jarmarku zapowiadają się dekoracje świetlne - zapowiada Krzysztof Otoliński. - Gwarantujemy, że będzie po co wpaść na Targ Rybny tym bardziej, że w tym roku staną tam również ulubione przez najmłodszych karuzela wenecka i kolej św. Mikołaja.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl