Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2016-11-09 20:28 | Rozmiar tekstu: A A A

Fotografie Marka Kojro w Starej Kotłowni UWM

Olsztyn24
Marek Kojro objaśnia swoje fotografie | Więcej zdjęć »
Mistrzowie olsztyńskiej fotografii artystycznej mogą czuć się zagrożeni. Do gry o tytuł mistrza krajobrazu z sukcesem włącza się bowiem Marek Kojro - olsztynianin, na co dzień szef salonu Nissana w Olsztynie. Dzisiaj (9.11) wieczorem, w Centrum Wystawienniczym UWM Stara Kotłownia, otwarto drugą profesjonalną wystawę fotografii warmińskich krajobrazów uwiecznionych przez Marka Kojro. Widzowie byli zachwyceni.

Przypomnijmy, że Marek Kojro fotografuje niespełna osiem lat, chociaż pasję fotografowania odziedziczył po dziadku wiele lat wcześniej. Jego fotograficznym guru jest Andrzej Waszczuk ps. Szczurek z Dobrego Miasta, autor licznych albumów z fotografiami warmińskiej przyrody. Zamieszczone w Internecie fotografie Marka Kojro wypatrzył Andrzej Marcinkiewicz, dyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie. I od wystawy w Starym Ratuszu WBP w marcu br. rozpoczęła się profesjonalna kariera artystyczna Marka Kojro.

Wystawa w Centrum Ekspozycyjnym Stara Kotłownia UWM jest drugą ekspozycją liczącą się w artystycznym życiorysie Marka Kojro. Podobnie jak w Starym Ratuszu, artysta pokazuje przepiękne warmińskie krajobrazy, chociaż ekspozycja jest znacznie bogatsza niż na pierwszej wystawie. Jak mówi Marek Kojro - wszystkie zdjęcia zostały zrobione nie dalej niż 20 kilometrów od Olsztyna. I co ważne - te najpiękniejsze wykonane zostały wczesnym rankiem, a to oznacza, że artysta musiał ponieść sporo wyrzeczeń, by zrealizować swoją fotograficzną pasję.
R E K L A M A
banner
O Marku Kojro zapewne usłyszymy jeszcze nie raz. Na razie zachęcamy o odbejrzenia naszej widorealacji z wernisażu wystawy jego autorstwa w Starej Kotłowni.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~Kebiz / 2016-11-10 12:17
Bardzo udana "malarska" foto-wizja przyrody, także popis "psychodelicznej" harfistki oraz dość licznie zgromadzona publiczność. Tylko gratulować Autorowi a także organizatorom. Oby więcej podobnych imprez. Jedynym mankamentem jest natrętny pogłos w relacji wideo, co bardzo zniekształca treść wypowiedzi.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Otwarcie wystawy fotografii Marka Kojro

»

09-11-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl