Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-11-19 20:03 | Rozmiar tekstu: A A A

Wielką Grę z Harrym Potterem rozegrano w Planecie 11

Olsztyn24
Wielką Grę rozegrano w Planecie 11 | Więcej zdjęć »
W Bibliotece Multimedialnej Planeta 11, filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie, rozegrano dzisiaj (19.11) Wielką Grę z Harrym Potterem. Piętnastu śmiałków zdecydowało się sprawdzić swoją wiedzę na temat bodaj najsławniejszego czarodzieja na świecie oraz jego przygód zawartych siedmiu książkach autorstwa J.K. Rowling, walcząc przy okazjii o cenne nagrody.     

Wielka Gra w Planecie 11 jest corocznym turniejem, w którym mogą się sprawdzić miłośnicy literatury. W ubiegłych latach tematem przewodnim był m.in. Hobbit lub Igrzyska Śmierci. W tym roku bibliotekarze jako głównego bohatera wybrali Harry`ego Pottera.

Wielka Gra składała się z dwóch etapów. Pierwszym były eliminacje, które odbyły się 7 listopada w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wyłoniono w nich piętnaście osób, które w dzisiejszym finale walczyły o trzy miejsca na podium, gadżety związane z bohaterem gry i replikę różdżki Dumbledore`a, wejściówki, książki i abonamenty do Planety 11.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl