Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-11-19 20:03 | Rozmiar tekstu: A A A

Wielką Grę z Harrym Potterem rozegrano w Planecie 11

Olsztyn24
Wielką Grę rozegrano w Planecie 11 | Więcej zdjęć »
W Bibliotece Multimedialnej Planeta 11, filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie, rozegrano dzisiaj (19.11) Wielką Grę z Harrym Potterem. Piętnastu śmiałków zdecydowało się sprawdzić swoją wiedzę na temat bodaj najsławniejszego czarodzieja na świecie oraz jego przygód zawartych siedmiu książkach autorstwa J.K. Rowling, walcząc przy okazjii o cenne nagrody.     

Wielka Gra w Planecie 11 jest corocznym turniejem, w którym mogą się sprawdzić miłośnicy literatury. W ubiegłych latach tematem przewodnim był m.in. Hobbit lub Igrzyska Śmierci. W tym roku bibliotekarze jako głównego bohatera wybrali Harry`ego Pottera.

Wielka Gra składała się z dwóch etapów. Pierwszym były eliminacje, które odbyły się 7 listopada w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wyłoniono w nich piętnaście osób, które w dzisiejszym finale walczyły o trzy miejsca na podium, gadżety związane z bohaterem gry i replikę różdżki Dumbledore`a, wejściówki, książki i abonamenty do Planety 11.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl