Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
ZSB | 2016-11-22 14:50 | Rozmiar tekstu: A A A

„Stop zwolnieniom z wf-u” - debata w ZSB

Olsztyn24
Debata odbyła się w olsztyńskiej „Budowlance” (fot. ZSB - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie odbyła się dzisiaj (22.11) międzyszkolna debata pod hasłem „Stop zwolnieniom z wf-u”. Jej celem było podkreślenie ogromnej roli wychowania fizycznego w rozwoju młodego człowieka, pomoc w określeniu przyczyn rosnącej fali zwolnień lekarskich z zajęć, a przede wszystkim w znalezieniu sposobów na zapobieganie unikania lekcji wychowania fizycznego przez uczniów.

Nasza szkoła gościła drużyny uczniowskie wraz z opiekunami z olsztyńskich gimnazjów i szkół średnich – do debaty przystąpili reprezentanci Gimnazjum nr 7, Gimnazjum nr 3, Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych, Zespołu Szkół Samochodowych, Zespołu Szkół Gastronomiczno–Spożywczych oraz Zespołu Szkół Budowlanych.

Gościem specjalnym debaty była Iwona Szymańska-Pavlović, która wraz z nauczycielami wychowania fizycznego z różnych szkół  włączała się do dyskusji, zwracała uwagę na wpływ ćwiczeń fizycznych na ogólny rozwój człowieka, a także opowiedziała uczniom o swoim spojrzeniu na sport.
R E K L A M A
banner
Spotkanie objęło zagadnienia dotyczące korzyści płynących z lekcji wf, przyczyn zwolnień, sposobów zapobiegania im, a także stanu baz sportowych w szkołach. Debatujący żywo dyskutowali, przedstawiając swoje opinie i doświadczenia.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl