Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2016-06-07 17:09 | Rozmiar tekstu: A A A

Szkoły zawodowe z uniwersytetem

Olsztyn24
Spotkanie odbyło się w siedzibie ZSB (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie odbyło się dzisiaj (7.06) spotkanie zorganizowane przez dyrektorów trzech olsztyńskich szkół zawodowych: ZSB, Zespołu Szkół Gastronomiczno–Spożywczych oraz Zespołu Szkół Mechaniczno–Energetycznych pn. „Szkoły Zawodowe z Uniwersytetem”.

Specjalnymi gośćmi spotkania byli wiceprezydent Olsztyna Jarosław Słoma i dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Olsztyna Mariusz Badura. Wzięli w nim udział również prorektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olszynie ds. kształcenia Jerzy Przyborowski oraz dziekani i prodziekani wydziałów: Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa, Humanistycznego, Matematyki i Informatyki, Nauk Technicznych, Nauki o Żywności, Nauk o Środowisku oraz Prawa i Administracji.

Wspólnie analizowano dotychczasową współpracę szkół z Uniwersytetem Warmińsko–Mazurskim oraz dyskutowano na temat rozwoju tej współpracy w następnych latach szkolnych. W toku rozmów wyznaczono konkretne działania, zarówno na polu zawodowym, jak i skierowanym na wszechstronny rozwój uczniów szkół średnich.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl