Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
SPKIS | 2016-11-22 17:17 | Rozmiar tekstu: A A A
Zjedzie Teatr ALE

Amerykański pojedynek

Olsztyn24
(fot. archiwum Teatru ALE) | Więcej zdjęć »
Niedawno powołany w Mrągowie Teatr ALE zjedzie do Olsztyna ze spektaklem „Amerykański pojedynek” w reżyserii Pawła Kisiela. Aktorzy zaprezentują się w finale gali wręczania nagród Stowarzyszenia Pro Kultura i Sztuka. Na razie swoją energią zagospodarowują wieczory w mrągowskiej restauracji Ceglana, zamieniając ją w nieformalną scenę artystycznych prezentacji, ponieważ nie stronią od współpracy wszystkich ze wszystkimi, którym chce się chcieć działać w kulturze.

Teatr ALE działa pod skrzydłami Fundacji Alternatywnej Edukacji ALE, która tworzy w regionie Enklawy Artystyczne, lubi innowacje, a nawet utrudnienia. Teatr gra zatem w miejscach szczególnych, a takim będzie także Olsztyńskie Planetarium, gdzie pokaże się publiczności w spektaklu „Amerykański pojedynek”, prezentując sceny awantur o sprawy ważne, a w istocie błahe lub przeciwnie - pozornie błahe, a w istocie demaskujące coś ważnego.

Wydarzenie z wręczaniem nagród i spektaklem 2 grudnia o godz. 18.00. Zakończeniem wieczoru będzie poczęstunek przy choince. Wstęp na cały wieczór – wolny.
R E K L A M A
banner
Przedsięwzięcie wsparł Samorząd Olsztyna w ramach corocznego otwartego konkursu ofert dla organizacji pozarządowych.

Realizatorem zadania jest Stowarzyszenie Pro Kultura i Sztuka, w którym członkowie pracują społecznie.

SPKIS

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl