Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-11-22 22:52 | Rozmiar tekstu: A A A

Kandydatki do tytułu Miss Północy 2016 przebywały na zgrupowaniu w Olsztynie

Olsztyn24
Kandydatki do tytułu Miss Północy 2016 na nzgrupowaniu w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Przez trzy dni (14-17.11) finalistki konkursu Miss Północy przebywały na zgrupowaniu w Hotelu Manor w Olsztynie, gdzie przygotowywały się do gali finałowej Miss Północy 2016. Finał Miss Północy to etap eliminacyjny do finału Miss World Poland, który odbędzie się w Operze Leśnej w Sopocie w piątek 25 listopada 2016 o godz. 20.00.

Na zgrupowanie w Olsztyie przybyło 17 pięknych finalistek z całej Polski. Poza ciężką pracą nad choreografią oraz nauką chodzenia, organizatorzy zadbali, by dostarczyć dziewczętom wielu atrakcji.

W pierwszym dniu zgrupowania odbyły się mistrzostwa w bowlingu. Finałowa trójka kandydatek została nagrodzona profesjonalnym masażem.
R E K L A M A
banner
Drugiego dnia finalistki już z samego rana wyruszyły na tor kartingowy Kormoran w Olsztynie. Profesjonalna obsługa zadbała o bezpieczeństwo i wspaniałą zabawę. Na torze również została wyłoniona najszybsza trójka kandydatek, które odebrały puchary z rąk przedstawiciela toru Macieja Marcinkiewicza.

Zgrupowanie kandydatek do tytułu Miss Północy w Olsztynie zakończyło się mocnym akcentem w Parku Rozrywki Aktywnej BARTBO. Dziewczyny miały okazję sprawdzić się strzelając z broni palnej, potwierdzić odwagę w parku linowym, a także przejechać się amfibią oraz MONSTER TRACKiem.

Podczas całego zgrupowania finalistkom towarzyszyła Kaja Klimkiewicz - Miss World Poland 2016, która wspierała dziewczyny podczas prób oraz sama przygotowywała się do wyjazdu na Miss World do Waszyngtonu. Kaja jest ambasadorką Fundacji Zaczytani.org, która otwiera biblioteki dla dzieci w szpitalach na terenie całej Polski oraz jest pomysłodawcą kampanii: Szlak z wyobraźnią.

Na zgrupowaniu dziewczyny dały dowód na to, że wybór jury podczas castingów był trafiony. Finalistki Miss Północy to nie tylko piękne, ale również mądre i wartościowe kobiety z pasją i ogromną ilością pozytywnej energii. Podczas całego zgrupowania widać było przyjazne nastawienie i ducha fair play.  

Miss Północy 2016 to pierwszy przystanek na drodze do zdobycia tytułu najpiękniejszej kobiety na świecie. Wygrana w regionalnym konkursie jest przepustką do walki o koronę Miss World Poland 2016, która z kolei otwiera drogę do zaprezentowania się całemu światu podczas gali Miss World 2017.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl