Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-12-07 12:11 | Rozmiar tekstu: A A A

Magdalena Bieńkowska z Mikołajek została Miss Polski

Olsztyn24
Finalistki Miss Warmii i Mazur 2015 w Galerii Warmińskiej (fot. Robert Kobyliński)
Pochodząca z Mikołajek Magdalena Bieńkowska, w niedzielny (6.12) wieczór zdobyła koronę Miss Polski. Kilka miesięcy wcześniej najpiękniejsza obecnie Polka została Miss Warmii i Mazur i Miss Galerii Warmińskiej.

- W imieniu wszystkich pracowników i klientów Galerii Warmińskiej szczerze pani Magdzie gratulujemy i bardzo się cieszymy, że jej kariera nabrała tempa po konkursie Miss Warmii i Mazur Galerii Warmińskiej - mówi dyrektor Galerii Michał Tur i podkreśla, że sukces Magdaleny Bieńkowskiej dowodzi, jak wielkie znaczenie mają lokalne imprezy robione na wysokim poziomie. - To, że dziewczyna wyróżniona w naszym konkursie zdobyła tytuł ogólnopolski udowadnia, że nasze jury się nie myliło. Od konkursu w Galerii Warmińskiej pani Magda rozpoczęła drogę ku najważniejszemu tego typu konkursowi w kraju - dodaje Michał Tur.

Magdalena Bieńkowska ma 22 lata i 175 centymetrów wzrostu. Jest studentką Instytutu Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl