Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-12-18 17:49 | Rozmiar tekstu: A A A

„Nasza” Miss Polski spotkała się z marszałkiem województwa

Olsztyn24
Spotkanie Miss Polski z marszałkiem województwa warmińsko-mazurskiego | Więcej zdjęć »
Niespełna dwa tygodnie po tym, jak Magdalena Bieńkowska z Mikołajek zdobyła koronę i tytuł najpiękniejszej Polki, Miss Polski odwiedziła Olsztyn. W programie wizyty było m.in. spotkanie z marszałkiem województwa Gustawem Markiem Brzezinem w Urzędzie Marszałkowskim.

- Bardzo się cieszę i jestem dumna, że pochodzę właśnie stąd, z Mikołajek, z Warmii i Mazur - powiedziała Magdalena Bieńkowska po spotkaniu z marszałkiem. - Nigdy nie zapomnę tak pięknego miejsca i będę się starała promować ten piękny region i zawsze mieć go w sercu - dodała.

- Poprzez współpracę Miss Polski będziemy mogli wzmocnić promocję regionu - powiedział natomiast Gustaw Marek Brzezin. - Myśleliśmy o różnych sytuacjach. W tym roku ruszamy z lotniskiem w Szymanach. Proponowałem naszej miss wykonanie sesji zdjęciowej w scenerii terminalu, w scenerii lotniska, które rozpoczyna swoją działalność. Zakres współpracy będzie jednak zależał od Miss Polski i ekipy, która z pewnością będzie organizowała każdy dzień życia najpiękniejszej Polki.
R E K L A M A
banner
Wieczorem Magdalena Bieńkowska spotka się z mieszkańcami Olsztyna w Galerii Warmińskiej, w miejscu gdzie wygrała rywalizację o tytuł Miss Warmii i Mazur, co otworzyło jej drogę do zdobycia korony najpiękniejszej Polki.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Miss Polski Magdalena Bieńkowska w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie

18-12-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl