Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email zbp | 2016-11-27 10:54 | Rozmiar tekstu: A A A

Piąte urodziny zespołu Suzirjaczko

Olsztyn24
Jubileuszowy koncert zespołu Suzirjaczko (fot. zbp) | Więcej zdjęć »
Wokalny Zespół Dziecięcy Suzirjaczko bardzo uroczyście obchodził w sobotę (26.11) jubileusz 5-lecia działalności artystycznej. Zespół tworzą dzieci mniejszości ukraińskiej z Olsztyna i okolic. Z tej okazji odbył się prawie 3-godzinny koncert z udziałem przyjaciół zespołu.

Do wspólnego śpiewania Suzirjanie zaprosili Dziecięce Niebo z Olsztyna i trio Kołosoczok z Dobrego Miasta. Gościem specjalnym był lider zespołu Karpatian. Ciekawą inicjatywą przejawili rodzice przygotowując swoje dzieci do wspólnego, rodzinnego śpiewania. Jak się okazało, talentów muzycznych wśród rodziców nie brakowało.

Od dwóch lat zespół Suzirjaczko bierze udział w projektach wolontariatu pracowniczego Michelin Moc Dobra. Wsparcie finansowe otrzymane w tym roku zespół przeznaczył na wydanie swojej drugiej płyty „Zaśpiewajmy razem przyjaciele”.
R E K L A M A
banner
Na przestrzeni pięciu lat w zespole Suzirjaczko pod kierownictwem Andrzeja Ciupy pracowało prawie 60 dzieci.

zbp

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.