Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
zbp | 2016-03-20 22:15 | Rozmiar tekstu: A A A

Promyk słońca dla Lenki

Olsztyn24
Akcja charytatywna „Razem dla Lenki” w Tuławkach (fot. zbp - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Zespole Szkół w Tuławkach odbyła się dzisiaj (20.03) akcja charytatywna „Razem dla Lenki”. Zbierano środki na rehabilitację i dalsze leczenie 6-letniej Lenki Jaremek, chorej na nowotwór mózgu, która leczy się w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Podczas trwającej kilka godzin akcji można było obejrzeć występ dziecięcego zespołu ukraińskiego Suzirjaczko z Olsztyna, licytację piosenek w wykonaniu zespołu Cantemus, grupę taneczną Little Star z Pałacu Młodzieży z Olsztyna, występ młodych cheerleaderek Soltare, zespół Faster oraz Dominikę Gross i Darię Giak.

Nie zabrakło instruktażu pierwszej pomocy przedmedycznej, którego udzielał naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej Dariusz Narbutowicz. Były liczne stoiska z rękodziełem i pyszności przygotowane przez Jumar Catering. Mieszkańcy dostarczyli własnoręcznie wykonane wypieki domowe.
R E K L A M A
banner
Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się licytacje ozdób świątecznych, grafik, przedmiotów, książek i płyt. Wśród mocno licytujących osób wypatrzyliśmy posła na sejm Janusza Cichonia, przewodniczącą Rady Powiatu Alicję Wąsik i przewodniczącą Rady Gminy Sabinę Robak.

Organizatorem tej pięknej akcji charytatywnej był komitet Społeczny „Promyk Słońca dla Lenki”, który powołali mieszkańcy Tuławek.

zbp

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl