Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2016-12-03 20:52 | Rozmiar tekstu: A A A
Olsztyn Cup 2016

Zawody Pucharu Polski w taekwondo olimpijskim w Uranii

Olsztyn24
Turniej Olsztyn Cup 2016 w HWS Urania | Więcej zdjęć »
W hali Urania w Olsztynie rozgrywany jest Międzynarodowy Turniej w Taekwondo Olimpijskim Olsztyn Cup 2016. W dwudniowej imprezie (3-4.12) bierze udział ponad 500 zawodniczek i zawodników z ponad 50 klubów, w tym reprezentujący Start Olsztyn i AZS UWM Olsztyn.

Turniej rozgrywany jest w czterech kategoriach: kadet, junior, młodzieżowiec międzynarodowy U21 i młodzik międzynarodowy. Wyniku turnieju zostaną zaliczone awansem do przyszłorocznej edycji Pucharu Polski w Taekwondo Olimpijskim.

W przeprowadzonej w dzisiejsze (3.12) popołudnie uroczystości otwarcia turnieju udział wzięli m.in. wiceprezydent Olsztyna Jarosław Słoma, dyrektor biura sportu Urzędu Miasta Olsztyna Alicja Dzietowiecka, wicedyrektor departamentu sportu Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie Beata Bublewicz oraz członek zarządu Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego Wojciech Kowalski.
R E K L A M A
banner
Podczas uroczystości zawodnicy, którzy w tym roku zdobyli najwięcej punktów w rankingu Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego, z rąk Wojciecha Kowalskiego odebrali specjalne statuetki i dyplomy-wyróżnienia. Wyróżnieni zostali też najlepsi trenerzy.

W niedzielę w Uranii rywalizować będą młodzieżowcy i młodzicy. Początek zawodów o godz. 8.00. Wstęp dla kibiców - wolny.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Otwarcie Turnieju Olsztyn Cup 2016 w taekwondo olimpijskim

»

03-12-2016

image
Walki turniejowe Olsztyn Cup 2016

»

03-12-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl