Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-12-17 11:38 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzień olimpiad w ZSGS

Olsztyn24
Olimpiady odbyły się w siedzibie ZSGS | Więcej zdjęć »
W Zespole Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie wczorajszy (16.12) dzień minął pod znakiem olimpiad. W sali gimnastycznej szkoły odbyła się Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK, zaś w budynku dydaktycznym konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy” zorganizowany przez Państwową Inspekcję Pracy.

Obie odsłony konkursów rozegrane zostały jako drugie (polegające na rozwiązaniu testów), przeprowadzone po etapie pierwszym - szkolnym. Miały na celu wyłonienie laureatów do udziału w finałach. Skierowane były odpowiednio do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz do uczniów szkół ponadgimnazjalnych biorących udział w programie edukacyjnym Państwowej Inspekcji Pracy pn. „Kultura bezpieczeństwa”.

W olimpiadzie PCK udział wzięło 39 osób, zaś w konkursie PIP 46. PCK wyłoniło po 3. laureatów we wszystkich kategoriach wiekowych (do etapu finalnego - wojewódzkiego przeszły 3 osoby - zwycięzcy we wszystkich kategoriach), PIP natomiast wyłonił 3. laureatów ogółem i wszyscy oni będą reprezentować region w etapie centralnym.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK w Olsztynie

17-12-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl