Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-12-17 11:38 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzień olimpiad w ZSGS

Olsztyn24
Olimpiady odbyły się w siedzibie ZSGS | Więcej zdjęć »
W Zespole Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie wczorajszy (16.12) dzień minął pod znakiem olimpiad. W sali gimnastycznej szkoły odbyła się Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK, zaś w budynku dydaktycznym konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy” zorganizowany przez Państwową Inspekcję Pracy.

Obie odsłony konkursów rozegrane zostały jako drugie (polegające na rozwiązaniu testów), przeprowadzone po etapie pierwszym - szkolnym. Miały na celu wyłonienie laureatów do udziału w finałach. Skierowane były odpowiednio do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz do uczniów szkół ponadgimnazjalnych biorących udział w programie edukacyjnym Państwowej Inspekcji Pracy pn. „Kultura bezpieczeństwa”.

W olimpiadzie PCK udział wzięło 39 osób, zaś w konkursie PIP 46. PCK wyłoniło po 3. laureatów we wszystkich kategoriach wiekowych (do etapu finalnego - wojewódzkiego przeszły 3 osoby - zwycięzcy we wszystkich kategoriach), PIP natomiast wyłonił 3. laureatów ogółem i wszyscy oni będą reprezentować region w etapie centralnym.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK w Olsztynie

»

17-12-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl