Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-11-28 20:46 | Rozmiar tekstu: A A A

Pedagodzy z ZSGS poznawali tajniki parzenia herbaty z Jerzym Czaplą

Olsztyn24
Warsztaty poprowadził kiper Jerzy Czapla | Więcej zdjęć »
Prawidłowe parzenie herbaty, aby wydobyć z niej pełen smak, aromat i właściwości, nie jest czynnością prostą. Przekonali się o tym dzisiaj (28.11) nauczyciele z Zespołu Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie, uczestnicząc w warsztatach kipera herbaty Jerzego Czapli - założyciela Centrum Szkolenia Barmanów.

- Wydawać by się mogło, że parzenie herbaty jest tematem prostym, ponieważ pijemy ją w naszych domach na co dzień - mówi Magorzata Świech-Twarowska, dyrektor szkoły. - Proces ten kryje w sobie natomiast wiele tajników, które możemy poznać właśnie dzięki takim szkoleniom, jak dzisiejsze. Jest ono skierowane do nauczycieli, jednak po zapoznaniu się z zaprezentowaną przez Jerzego Czaplę wiedzą przekażą ją oni naszym uczniom.

Dzisiejsze warsztaty zostały zorganizowane w ramach doskonalenia zawodowego nauczycieli tej placówki oświatowej. Jak powiedziała nam dyrektor Świech-Twarowska, jest to doskonały sposób na podnoszenie kwalifikacji osób biorących udział w tego rodzaju wydarzeniach. Jest ono niezbędne, by pozostawać na bieżąco z nowinkami i zmianami w branży gastronomicznej. Od wiedzy i kompetencji kadry nauczycielskiej zależy bowiem przyszłość zawodowa uczniów. 
R E K L A M A
banner
Szkoła przygotowuje się już do kolejnych warsztatów. Podczas spotkania zorganizowanego przez Agencję Rynku Rolnego uczniowie i pedagodzy będą zdobywać wiedzę na temat żywności regionalnej z Warmii i Mazur.

******

Jerzy Czapla - barman, laureat wielu konkursów barmańskich, założyciel Centrum Szkolenia Barmanów, w ramach którego szkoli według autorskiego programu, zbudowanego na wieloletnim doświadczeniu zdobytym podczas pracy w barach Polski, Europy i Azji.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Warsztaty kipera herbaty w ZSGS

»

28-11-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl