Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-11-28 20:46 | Rozmiar tekstu: A A A

Pedagodzy z ZSGS poznawali tajniki parzenia herbaty z Jerzym Czaplą

Olsztyn24
Warsztaty poprowadził kiper Jerzy Czapla | Więcej zdjęć »
Prawidłowe parzenie herbaty, aby wydobyć z niej pełen smak, aromat i właściwości, nie jest czynnością prostą. Przekonali się o tym dzisiaj (28.11) nauczyciele z Zespołu Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie, uczestnicząc w warsztatach kipera herbaty Jerzego Czapli - założyciela Centrum Szkolenia Barmanów.

- Wydawać by się mogło, że parzenie herbaty jest tematem prostym, ponieważ pijemy ją w naszych domach na co dzień - mówi Magorzata Świech-Twarowska, dyrektor szkoły. - Proces ten kryje w sobie natomiast wiele tajników, które możemy poznać właśnie dzięki takim szkoleniom, jak dzisiejsze. Jest ono skierowane do nauczycieli, jednak po zapoznaniu się z zaprezentowaną przez Jerzego Czaplę wiedzą przekażą ją oni naszym uczniom.

Dzisiejsze warsztaty zostały zorganizowane w ramach doskonalenia zawodowego nauczycieli tej placówki oświatowej. Jak powiedziała nam dyrektor Świech-Twarowska, jest to doskonały sposób na podnoszenie kwalifikacji osób biorących udział w tego rodzaju wydarzeniach. Jest ono niezbędne, by pozostawać na bieżąco z nowinkami i zmianami w branży gastronomicznej. Od wiedzy i kompetencji kadry nauczycielskiej zależy bowiem przyszłość zawodowa uczniów. 
R E K L A M A
banner
Szkoła przygotowuje się już do kolejnych warsztatów. Podczas spotkania zorganizowanego przez Agencję Rynku Rolnego uczniowie i pedagodzy będą zdobywać wiedzę na temat żywności regionalnej z Warmii i Mazur.

******

Jerzy Czapla - barman, laureat wielu konkursów barmańskich, założyciel Centrum Szkolenia Barmanów, w ramach którego szkoli według autorskiego programu, zbudowanego na wieloletnim doświadczeniu zdobytym podczas pracy w barach Polski, Europy i Azji.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Warsztaty kipera herbaty w ZSGS

28-11-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl