Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2017-01-28 16:26 | Rozmiar tekstu: A A A

Bal karnawałowy i nie tylko na feriach w planetarium

Olsztyn24
Bal karnawałowy w planetarium | Więcej zdjęć »
W Olsztynie właśnie mija pierwszy tydzień zimowych ferii. Nie wszystkie pociechy mają okazję wyjechać na wypoczynek poza miasto, zatem olsztyńskie instytucje kultury postanowiły zaprosić je do siebie, aby mogły ciekawie spędzić swój wolny czas.

Jedną z tych instytucji jest Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne, które przygotowało dla dzieci zajęcia związane głównie z astronomią - projekcje filmów oraz zajęcia w ramach Laboratorium Zabawy (papierowe konstrukcje inżynierskie, planetarium w pudełku czy symulator grawitacji). Wczoraj (27.01) odbył się też karnawałowy bal przebierańców z gościnnym występem tanecznym uczestników ferii z pracownią tańca Pryzmat, prowadzoną przez fundację ARToffNIA.

Udział w zajęciach, po wcześniejszym zapisaniu się na nie, mogą wziąć dzieci wraz z pełnoletnimi opiekunami. Wystarczy tylko w kasie planetarium wykupić bilet w cenie 5 złotych. Program ferii w OPiOA dostępny jest w zakładce „Repertuary”.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Karnawałowy bal przebierańców w OPiOA

»

28-01-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl