Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2016-12-02 21:54 | Rozmiar tekstu: A A A

Utalentowani artyści odebrali nagrody Pro Kultura i Sztuka

Olsztyn24
Laureaci nagród Stowarzyszenia Pro Kultura i Sztuka | Więcej zdjęć »
Miesiąc temu poznaliśmy nazwiska tegorocznych laureatów nagród Stowarzyszenia Pro Kultura i Sztuka w Olsztynie: Talent Roku 2016 i Uskrzydleni 2016. Dzisiaj (2.12) laureatów mogliśmy poznać osobiście, podczas gali zorganizowanej w sali pod kopułą Olsztyńskiego Planetarium.

Przypomnijmy, że laureatem nagrody „Talent Olsztyna 2016” został Damian Romuald Borkowski, solista-tenor, prezes Olsztyńskiego Chóru „Bel Canto”, współzałożyciel kameralnego zespołu muzyki cerkiewnej „Kliros”. Nagrody „Uskrzydleni 2016” odebrali natomiast: gitarzysta Rafał Majek oraz duet twórczy z Mrągowa - Aleksandra Lemańska i Paweł Kisiel.

Wśród wręczających nagrody byli prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, prezes zarządu olsztyńskiego PWiK Wiesław Pancer oraz Elżbieta Mierzyńska i Tomasz Żurawlew - prezes i wiceprezes Stowarzyszenia Pro Kultura i Sztuka. Nagrodzeni odwdzięczyli się m.in. operową arią, mistrzowską grą na gitarze, a także spektaklem teatralnym pt. „Amerykański pojedynek", zrealizowanym przez młody Teatr ALE z Mrągowa, w reżyserii Pawła Kisiela.
R E K L A M A
banner
Galę w Olsztyńskim Planetarium zarejestrowaliśmy na filmach wideo.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Gala wręczenia Nagród Stowarzyszenia Pro Kultura i Sztuka w Olsztynie

02-12-2016

image galeria
Spektakl teatralny „Amerykański pojedynek”

03-12-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl