Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2017-02-02 21:28 | Rozmiar tekstu: A A A

Karate propozycją na zimowy wypoczynek

Olsztyn24
Zimowa Akademia Karate 2017 | Więcej zdjęć »
Zimowa Akademia Karate to stała propozycja Olsztyńskiego Klubu Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży na zimowe ferie. Tej propozycji na zimowy wypoczynek, wspieranej przez Urząd Miasta Olsztyna oraz Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień, nie mogło więc zabraknąć również podczas tegorocznych ferii.

- Poprzez gry i zabawy ruchowe chcemy zachęcić dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu - mówi Marek Wieczorek, prezes, a zarazem trener karate w OKKK. - Chcemy wyciągnąć najmłodszych mieszkańców miasta i ich rodziców z domów, pokazać im, że ważną rzeczą jest sprawność fizyczna, że trzeba stawiać na zdrowie, na popularyzację sportu dla wszystkich. Od 2003 roku, kiedy ruszyliśmy z cyklem zimowych i letnich akademii karate niezmiennie towarzyszy nam hasło: Bliżej sportu, dalej od narkotyków.

Zainteresowanie udziałem w Zimowej Akademii Karate jest ogromne, co można zobaczyć na naszych zdjęciach i filmie. Do sali sportowej Zespołu Szkół Ekonomiczno-Handlowych przy ul. Paderewskiego w Olsztynie przychodzą nie tylko dzieci i młodzież na co dzień trenujące karate, ale też spora grupa uczniów, którzy tylko okazjonalnie mają styczności z tą dyscypliną sportu. Atrakcyjność zajęć polega też na tym, że do zabawy na macie mogą włączyć się rodzice, z czego chętnie korzystają.
R E K L A M A
banner
Zimowa Akademia Karate wystartowała w poniedziałek. Potrwa do soboty. W sobotę w południe uczestników akademii odwiedzi prezydent Olsztyna, który wręczy im dyplomy potwierdzające udział w Zimowej Akademii Karate 2017.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Zimowa Akademia Karate 2017

»

02-02-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl