Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS | 2017-02-07 14:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Popołudnie pełne atrakcji dla zakochanych w Aura Centrum

Olsztyn24

Bez względu na to, czy w miłości jesteś romantyczny, rozsądny czy szalony – wśród zaplanowanych w olsztyńskiej Aurze walentynkowych atrakcji na pewno znajdziesz coś dla siebie. Na to wyjątkowe popołudnie Aura przygotowała wiele niespodzianek.

Centrum handlowe Aura Centrum zaprasza wszystkie pary chcące wyznać sobie gorące uczucia w dzień św. Walentego tj. we wtorek (14.02) w godzinach od 14.00 do 19.00. Jakie atrakcje czekają na zakochanych w ich wyjątkowym dniu?

W imieniu każdego, kto zrobi zakupy za 50 zł w sklepach centrum i zgłosi się z paragonem do hostessy, Aura wręczy lub wyśle pocztówkę walentynkową do wskazanego adresata. Uczestnik zabawy będzie mógł wybrać swoją ulubioną kartkę spośród wielu dostępnych wzorów. Zwiększając kwotę zakupów do min. 100 zł i okazując paragon przy stoisku promocyjnym zakochani otrzymają specjalną maskotkę, Aurowego Misia, którego będą mogli podarować ukochanej osobie. Na najbardziej szalone pary czekać będą konkursy, m.in. miłosny tor przeszkód, który jedna osoba z pary pokona z zawiązanymi oczami przy pomocy wskazówek od drugiej osoby; flirt miłosny, w którym gra toczyć się będzie o zaproszenie do restauracji lub kawiarni znajdujących się na terenie centrum, a zadaniem będzie znalezienie i odpowiednie wykorzystanie haseł dotyczących przestrzeni w galerii; czy test zgodności.

- Staraliśmy się tak przygotować program Walentynek, by zaplanowane atrakcje podobały się zarówno tradycjonalistom, romantykom, jak i fanom gier i zabaw – opowiada Anna Gospodarek, dyrektor Aura Centrum. - Zależało nam jednak, by przy okazji dobrej zabawy zaprosić uczestników do wsparcia akcji charytatywnej. Dlatego przy stoisku, przy którym hostessy będą rozdawały nasze kartki i misie, będzie prowadzona zbiórka pluszaków dla Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Dzięki temu niepotrzebne już swoim właścicielom maskotki zyskają drugie życie.
R E K L A M A
banner
Całość walentynkowych atrakcji odbędzie się na poziomie 2 centrum, w nowej części. Ze szczegółowym planem atrakcji można zapoznać się na stronie internetowej Aury Centrum i jej profilu na Facebooku.

Artykuł sponsorowany

AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl