Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
TL | 2017-02-18 19:39 | Rozmiar tekstu: A A A

Edukacja sportowa od przedszkola

Olsztyn24
Przedszkolaki z „Promyczka” w Muzeum Sportu w Olsztynie (fot. archiw. Muzeum Sportu) | Więcej zdjęć »
Ostatni tydzień minął pod znakiem sportu. Rozgrywane były mecze o piłkarski puchar Europy, odbyły się miedzy innymi próby olimpijskie w skokach narciarskich w Pjongczang w Korei, ale w Olsztynie w Niepublicznym Przedszkolu „Promyczek” trwał „Tydzień ze sportem”.

Przedszkolaki z tej placówki aktywnie spędziły czas „bawiąc się w sport”. W programie imprez sportowych znalazło się również miejsce na odwiedziny Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Grupy: „Niedźwiadki”, „Pszczółki”, „Żabki”, „Słoneczka”  i „Owieczki” przez dwa dni gościły w muzeum, zapoznając się z historią sportu na Warmii i Mazurach. Animowane filmy pomogły przedszkolakom wyobrazić sobie Igrzyska Olimpijskie ery starożytnej i nowożytnej. Dzieciaki obejrzały gabloty z pamiątkami sportowymi i poznały sylwetki sportowców z naszego regionu.

- Duże brawa należą się dyrekcji Przedszkola „Promyczek” oraz kadrze wychowawczyń za to, że próbują zaszczepić w młodzieży miłość do sportu i aktywnego wypoczynku - mówi Tomasz Lenkiewicz z Muzeum Sportu. - Przedszkolaki z „Promyczka” obiecały, że odwiedzą placówkę za rok, że wraz z rodzicami będą aktywnie spędzać wolny czas, i że będą kibicować polskim zawodnikom startującym na arenach sportowych całego świata.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl