Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Małgorzata Banaś | 2017-02-20 11:14 | Rozmiar tekstu: A A A

V LO na podium eliminacji Olimpiady Wiedzy o OC

Olsztyn24
Eliminacje Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej (fot. V LO - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W miniony czwartek (16.02) w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Olsztynie odbył się etap miejski XXII Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej. Rywalizowały drużyny ze szkół ponadgimnazjalnych w Olsztynie.

Zwyciężyła reprezentacja V Liceum Ogólnokształcącego im. Wspólnej Europy w składzie: Klaudia Kadzewicz z klasy 3F i Mateusz Sowiński z klasy 2F przygotowywana przez nauczyciela edukacji dla bezpieczeństwa Krzysztofa Rutkowskiego. Uczniowie V Liceum zdystansowali konkurencję zarówno w części teoretycznej, jak i praktycznej, gdzie trzeba było wykazać się umiejętnościami z zakresu udzielania pierwszej pomocy w konkretnym przypadku - upadku z wysokości.

Drugie miejsce zajęła reprezentacja Zespołu Szkół Samochodowych, trzecie przypadło w udziale Zespołowi Szkół Budowlanych.
R E K L A M A
banner
Zwycięzców uhonorowali - Anna Struk Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 i Kazimierz Neuman – specjalista ds. planowania obrony cywilnej z Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Urzędu Miasta Olsztyna.

Za kilka tygodni mistrzowie z V Liceum będą reprezentowali Olsztyn w wojewódzkim etapie Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl