Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-02-20 19:18 | Rozmiar tekstu: A A A

Dyktando „Dzieci wiedzą, co piszą” w Planecie 11

Olsztyn24
Dyktando dla dzieci odbyło się w Planecie 11 po raz pierwszy | Więcej zdjęć »
Biblioteka Multimedialna Planeta 11, filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie, od lat przeprowadza w lutym dyktando skierowane do wszystkich olsztynian chcących sprawdzić swoją wiedzę z zakresu znajomości języka polskiego. Tegoroczna edycja cieszącego się powodzeniem wydarzenia odbędzie się już jutro (21.02), a tymczasem dzisiaj (20.02) - pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna - miała miejsce pierwsza odsłona dyktanda dla dzieci „Dzieci wiedzą, co piszą”.

Dyktando pisały dzieci należące do dwóch grup wiekowych: dzieci do lat 9 i dzieci w wieku 10-12 lat. Autorką treści dyktand przeczytanych uczestnikom przez Iwonę Bogdan była Joanna Podolak. Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi jutro podczas uroczystego ogłoszenia wyników obu dyktand: Dyktanda „Dzieci wiedzą, co piszą” oraz Dyktanda 2017.

Do małych zwycięzców powędrują scrabble, wejściówki do Planetarium i Warmiolandii, książeczki, gadżety, a także abonamenty do Planety 11 i Abecadła.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Dyktando „Dzieci wiedzą, co piszą” w Planecie 11

20-02-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl