Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2017-02-26 20:57 | Rozmiar tekstu: A A A

Doroczna Wenta Dobroczynna Akcji Katolickiej

Olsztyn24
XIX Wenta Dobroczynna Akcji Katolickiej Archidiecezji Warmińskiej | Więcej zdjęć »
Po raz dziewiętnasty Akcja Katolicka Archidiecezji Warmińskiej zorganizowała dzisiaj (26.02) wentę dobroczynną. Dochód z tej imprezy dobroczynnej przeznaczony będzie dla Warsztatów Terapii Zajęciowej w Olsztynku prowadzonych przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin.

Sposobów na zebranie funduszy, które beneficjenci chcą przeznaczyć na remonty oraz wyposażenie pomieszczeń wykorzystywanych przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Olsztynku, było kilka. Te sprawdzone już w poprzednich osiemnastu edycjach wenty sposoby zasilania kasy to bilety wstępu na imprezę, kiermasze rękodzieła i ciast, loteria fantowa i w końcu licytacje fantów przekazanych przez darczyńców na aukcję.

Nagrodą główną w loterii fantowej była pielgrzymka do Rzymu ufundowana przez jedno z biur podróży. W licytacjach prowadzonych przez Mariusza Korpolińskiego można było m.in wygrać srebrną zawieszkę z bursztynem podarowaną przez Agatę Kornhauser-Duda, małżonkę Prezydenta RP, ekskluzywny komplet filiżanek z ćmielowskiej porcelany ofiarowany przez premier Beatę Szydło, pióra wieczne od posła Władysława Kosiniak-Kamysza i wojewody Artura Chojeckiego, komplet kieliszków z karafką podarowany przez starostę olsztyńskiego Małgorzatę Chyziak i wiele innych, cennych przedmiotów, przede wszystkim dzieł sztuki.
R E K L A M A
banner
W podziękowaniu za udział  i wsparcie finansowe wenty, organizatorzy zaprosili uczestników wydarzenia na koncert Mieczysława Szcześniaka.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
XIX Wenta Dobroczynna Akcji Katolickiej Archidiecezji Warmińskiej

26-02-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl