Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Grzegorz Białecki | 2017-02-27 10:08 | Rozmiar tekstu: A A A

Czarek Białecki walczył o Szablę Wołodyjowskiego

Olsztyn24
Cezary Białecki (fot. Grzegorz Białecki - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W dniach 24-26 luty w Warszawie odbył się 62. Puchar Świata Seniorów w szabli o Szablę Wołodyjowskiego. Turniej ten jest najstarszym turniejem Pucharu Świata i z tego powodu jest wielkim wyróżnieniem dla każdego zawodnika, który ma zaszczyt w nim uczestniczyć.

W tym doborowym gronie najlepszych szablistów świata, w reprezentacji Polski znalazł się Cezary Białecki, mieszkaniec Barczewa, wychowanek UKS Hajduczek Olsztyn, obecnie zawodnik MUKS Victor Warszawa.

Turniej rozpoczął się od walk grupowych, w których Czarek walczył bardzo ambitnie, wygrywając dwie walki. Ten wynik dał mu awans do fazy pucharowej.
R E K L A M A
banner
Pierwszym przeciwnikiem Czarka w walkach systemem pucharowym był zawodnik z Rumunii. Barczewianin walczył bardzo dobrze, niestety uległ bardziej doświadczonemu przeciwnikowi 15-10 i zakończył turniej na 128. miejscu w stawce 178 zawodników.

Zawody w Warszawie były pierwszym turniejem o Puchar Świata Seniorów, w którym Czarkowi udało się awansować do fazy pucharowej. A że nie jest to takie proste, pokazują wyniki pozostałych Polaków, z których tylko pięciu, w tym Czarkowi, udało się awansować do fazy pucharowej.
 
Grzegorz Białecki

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl