Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
ZSGS | 2017-03-02 18:41 | Rozmiar tekstu: A A A

Sto kilogramów czekolady dla Gastronomika

Olsztyn24
Olsztynianie na targach Expo Sweet w Warszawie (fot. ZSGS - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W środę (1.03) reprezentacja uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie odwiedziła odbywające się w Warszawie największe w Polsce targi cukiernicze i lodziarskie Expo Sweet 2017. Olsztynianie uczestniczyli w pokazach i wydarzeniach targów, a przede wszystkim kibicowali swoim koleżankom biorącym udział w Mistrzostwach Polski Uczniów Szkół Cukierniczych.

Dwójka reprezentujących olsztyński Gastronomik uczennic z klasy 2c Klaudia Gliniecka i Małgorzata Kowalska w Mistrzostwach Polski zajęła V miejsce. Doping ze strony koleżanek i kolegów ze szkoły nie poszedł na marne. Olsztynianie zostali wyróżnieni główną nagrodą Expo Sweet za Ducha Ekipy, czyli 100 kilogramami czekolady dla szkoły. Nagrodę ufundowała firma Master Martini Polska.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl