Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-03-19 16:39 | Rozmiar tekstu: A A A

.Nowoczesna zaprosiła na spotkanie z Ryszardem Petru

Olsztyn24
Ryszard Petru spotkał się sympatykami .Nowoczesnej w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Wczorajszego (19.03) popołudnia w Hotelu Warmińskim w Olsztynie odbyło się spotkanie sympatyków partii .Nowoczesna z jej liderem Ryszardem Petru. Gospodarzem spotkania był poseł .Nowoczesnej w Olsztyna Mirosław Pampuch.

Poseł Petru odwiedził Olsztyn i Elbląg w ramach prowadzonej przez .Nowoczesną akcji wsparcia przygotowań do wyborów samorządowych. Spotkania z sympatykami i strukturami odbywają się w całym kraju pod nazwą #PolskaNowoczesna. Na trasie znalazły się m.in.: Kraków, Łódź, Szczecin, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz, Radom i Lublin.

Na olsztyńskim spotkaniu zjawiła się liczna grupa osób nie tylko ze stolicy Warmii i Mazur, ale z całego regionu. Po wysłuchaniu wystąpienia gościa specjalnego, podczas którego mówił m.in. o potrzebie przyjaznego rozdziału kościoła od państwa, przeprowadzenia działań wspierających dostęp społeczeństwa do środków umożliwiających mu godne życie w zdrowiu i dobrobycie - z poszanowaniem wolności obywatelskiej i osobistej, a także ocenie prac obecnego rządu i Parlamentu, odpowiadał na pytania uczestników. 
R E K L A M A
banner
Spotkanie zarejestrowaliśmy na filmie wideo. Zapraszamy do jego obejrzenia.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [5]
~GOŚĆ / 2017-03-28 04:47
Jeśli szanowne Panie komentujące te spotkanie nie maja zielonego pojecia o celu i zamierzeniach Nowoczesnej, takie komentarze świadcza tylko o wysoce ,,rozwiniętej inteligencji" w związku z tym proszę iść za stadem innych grup, a nie komentować elektorat Nowoczesnej .
~@ Ola / 2017-03-21 11:20
Im nie potrzebni są nowi członkowie - połowa to spadochrony z Platformy Obywatelskiej, czym zrazili większość ludzi, którzy chcieli się do nich zapisać. Przykład: Głażewski a nowoczesne poglądy? To się wzajemnie wyklucza!
~Ola / 2017-03-20 14:47
Co robicie w Olsztynie żeby przyciągnąć nowych członków? Bo ja nic nie widzę.
~Miska / 2017-03-20 09:27
ile osób z rodzin działaczy !?
~Zofia / 2017-03-19 19:57
Policzyłam elektorat Nowoczesnej i wygląda to cieniutko. No, chyba, że elektorat na pielgrzymkę na Maderę pojechał :-)
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Spotkanie Ryszarda Petru z mieszkańcami regionu w Olsztynie

19-03-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl