Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2016-08-19 23:34 | Rozmiar tekstu: A A A

Liderzy .Nowoczesnej zaprezentowali w Olsztynie elementy programu partii

Olsztyn24
Od lewej: Adam Słapka, Jerzy Meysztowicz, Joanna Szmidt, Ryszard Petru i Mirosław Pampuch | Więcej zdjęć »
Na zaproszenie posła Mirosława Pampucha do Olsztyna przyjechali dziś (19.08) Ryszard Petru - przewodniczący partii .Nowoczesna oraz trójka prominentnych posłów tej partii: Joanna Schmidt, Adam Szłapka i Jerzy Meysztowicz. Główny cel wizyty w stolicy Warmii i Mazur to prezentacja i konsultacja elementów budowanego przez partię programu działania.

Wizytę rozpoczęło spotkanie polityków z przezydentem Olsztyna Piotrem Grzymowiczem. I chociaż rozmowa miała charakter kurtuazyjny, nie zabrakło w niej czasu na omówienie najważniejszych z aktualnych problemów miasta i regionu, w tym zawieszenia małego ruchu granicznego i starań polityków PiS o zablokowanie niektórych planów inwestycyjnych Olsztyna.

W południe Ryszard Petru i jego polityczni podwładni spotkali się z lokalnymi dziennikarzami. Na miejsce plenerowej konferencji prasowej wybrali okolice pomnika Mikołaja Kopernika stojącego w pobliżu olsztyńskiego zamku. Co Ryszard Petru miał do powiedzenia żurnalistom można dowiedzieć się z naszej wideorelacji z konferencji.
R E K L A M A
banner
Potem goście z Warszawy zwiedzili olsztyńską starówkę, a po obiedzie pojechali na krótko do miejsca będącego wizytówką miasta - na miejską plażę nad Jeziorem Ukiel.

Późnym popołudniem politycy .Nowoczesnej spotkali się z mieszkańcami Olsztyna i regionu w Eranovej. Uczestnicy spotkania mogli zaboznać się z pomysłami i propozycjami na program partii, którego ostateczna wersja ma być zaprezentowana na początku września. Padło też wiele krytycznych słów pod kierunkiem sprawującej obecnie władzę większości parlamentarnej. Był także czas na udzielanie odpowiedzi na pytania zadane przez uczestnikó spotkania.

Spotkanie w Eranovej zarejestrowaliśmy na filmie video. Zainteresowanych szczegółami zachęcamy do obejrzenia relacji.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Konferencja prasowa lidera .Nowoczesnej Ryszarda Petru w Olsztynie

19-08-2016

image galeria
Spacer polityków .Nowoczesnej ulicami olsztyńskiej starówki

19-08-2016

image galeria
Spotkanie posłów .Nowoczesnej z mieszkańcami Olsztyna (1)

19-08-2016

image galeria
Spotkanie posłów .Nowoczesnej z mieszkańcami Olsztyna (2)

19-08-2016

image galeria
Spotkanie posłów .Nowoczesnej z mieszkańcami Olsztyna (3)

19-08-2016

image galeria
Spotkanie posłów .Nowoczesnej z mieszkańcami Olsztyna (4)

19-08-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl