Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2016-05-26 02:48 | Rozmiar tekstu: A A A

Wicemarszałek Sejmu RP Barbara Dolniak spotkała się ze studentami UWM i mieszkańcami Olsztyna

Olsztyn24
Spotkanie posłów Barbary Dolniak i Mirosława Pampucha z mieszkańcami Olsztyna w Kamienicy Naujacka | Więcej zdjęć »
Na zaproszenie posła Mirosława Pampucha - szefa Nowoczesnej Ryszarda Petru na Warmii i Mazurach, w środę (26.05) w Olsztynie gościła wicemarszałek Sejmu RP Barbara Dolniak. Pochodząca ze Śląska Barbara Dolniak, były sędzia w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód, specjalizująca się w sprawach cywilnych, jest również członkiem Nowoczesnej i funkcję wicemarszałka Sejmu pełni z rekomendacji tej partii.   

Wizytę w Olsztynie pani marszałek rozpoczęła przed południem od spotkania ze studentami Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, zorganizowanego przez Polskie Towarzystwo Nauk Politycznych UWM, Instytutu Nauk Politycznych oraz Koła Naukowego Politologów. Potem w programie znalazły się kurtuazyjne wizyty u rektora UWM prof. Ryszarda Góreckiego i prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza.

Późnym popołudniem w Kamienicy Naujacka MOK w Olsztynie Barbara Dolniak i Mirosław Pampuch spotkali się z członkami i sympatykami Nowoczesnej, chociaż na sali znaleźli się również uczestnicy, którym bliżej do prawej strony sceny politycznej, a także przedstawiciele Platformy Obywatelskiej i Partii Razem. Rozmawiano przede wszystkim o polityce, prawie i gospodarce. Więcej można dowiedzieć się z zapisu wideo spotkania.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Wicemarszałek Sejmu RP Barbara Dolniak w Olsztynie (1)

25-05-2016

image galeria
Wicemarszałek Sejmu RP Barbara Dolniak w Olsztynie (2)

25-05-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl