Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2016-05-26 02:48 | Rozmiar tekstu: A A A

Wicemarszałek Sejmu RP Barbara Dolniak spotkała się ze studentami UWM i mieszkańcami Olsztyna

Olsztyn24
Spotkanie posłów Barbary Dolniak i Mirosława Pampucha z mieszkańcami Olsztyna w Kamienicy Naujacka | Więcej zdjęć »
Na zaproszenie posła Mirosława Pampucha - szefa Nowoczesnej Ryszarda Petru na Warmii i Mazurach, w środę (26.05) w Olsztynie gościła wicemarszałek Sejmu RP Barbara Dolniak. Pochodząca ze Śląska Barbara Dolniak, były sędzia w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód, specjalizująca się w sprawach cywilnych, jest również członkiem Nowoczesnej i funkcję wicemarszałka Sejmu pełni z rekomendacji tej partii.   

Wizytę w Olsztynie pani marszałek rozpoczęła przed południem od spotkania ze studentami Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, zorganizowanego przez Polskie Towarzystwo Nauk Politycznych UWM, Instytutu Nauk Politycznych oraz Koła Naukowego Politologów. Potem w programie znalazły się kurtuazyjne wizyty u rektora UWM prof. Ryszarda Góreckiego i prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza.

Późnym popołudniem w Kamienicy Naujacka MOK w Olsztynie Barbara Dolniak i Mirosław Pampuch spotkali się z członkami i sympatykami Nowoczesnej, chociaż na sali znaleźli się również uczestnicy, którym bliżej do prawej strony sceny politycznej, a także przedstawiciele Platformy Obywatelskiej i Partii Razem. Rozmawiano przede wszystkim o polityce, prawie i gospodarce. Więcej można dowiedzieć się z zapisu wideo spotkania.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Wicemarszałek Sejmu RP Barbara Dolniak w Olsztynie (1)

»

25-05-2016

image
Wicemarszałek Sejmu RP Barbara Dolniak w Olsztynie (2)

»

25-05-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl