Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2017-03-23 19:45 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyński sztab WOŚP podziękował za wsparcie

Olsztyn24
Muzyczną gwiazdą tegorocznego finału był Czerwony Tulipan | Więcej zdjęć »
25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Po ostatecznych rozliczeniach przyszedł czas na podziękowania wszystkim, bez których nie udałaby się tegoroczna kwesta.

Podczas styczniowej zbiórki wolontariusze, którzy pojawili się na ulicach Olsztyna zebrali ponad 467 tys. złotych. To absolutny rekord w historii stolicy Warmii i Mazur. Nie o bicie rekordów jednak chodzi, lecz o wsparcie. Olsztynianie mocno zaangażowali się w pomoc - zarówno pod względem finansowym, jak i aktywności przy okazji finału.

Kilkadziesiąt firm, instytucji i osób prywatnych przyłączyło się do działań sztabu. W dzień finału oraz przez tydzień go poprzedzający w naszym mieście odbyło się mnóstwo imprez. Zaproszono ich przedstawicieli dzisiaj (23.03) do ratusza, aby podziękować za bezcenną pomoc.
R E K L A M A
banner
Celem tegorocznej zbiórki było wsparcie ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych, a także na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom pediatrii oraz opieki nad osobami starszymi.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl