Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
MB. | 2017-03-25 13:17 | Rozmiar tekstu: A A A

Spotkania z ludźmi sukcesu w ZSO nr 1

Olsztyn24
Spotkania z Ludźmi Sukcesu w ZSO nr 1 w Olsztynie | Więcej zdjęć »
W Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Olsztynie, w środę (22.03) odbyło się pierwsze wydarzenie z cyklu „Spotkania z Ludźmi Sukcesu”. Gośćmi wydarzenia byli Paweł Pszczółkowski, zawodnik i trener biegania, oraz Marcin Woźniak, współtwórca Personal Trainers, fizjoterapeuta i trener personalny. Panowie opowiedzieli o swoich drogach do sukcesu, pokazując bardzo ciekawe prezentacje połączone z ekspozycją zdjęć. W spotkaniu brały udział klasy II B i III E Liceum Ogólnokształcącego.

W piątek (24.03) odbyło się kolejne spotkanie. W roli „Człowieka sukcesu” wystąpił Maciej Wróbel, dziennikarz, założyciel telewizji Re.TV. Wywiad z panem Maciejem przeprowadziła uczennica klasy III E, Urszula Jabłońska. W spotkaniu brały udział licealne klasy II A i III A.

Wszyscy zaproszeni goście dzielili się z młodzieżą swoim doświadczeniem, wiedzą i własną receptą na sukces. Panowie uświadamiali uczniom, że tylko wytężoną pracą, wytrwałością i wiedzą są w stanie wypłynąć na „szerokie wody”.
R E K L A M A
banner
- Mamy nadzieję, że ciekawe osobowości i życiorysy zaproszonych gości zainspirowały naszych uczniów do stawania się kimś ważnym i pogłębiania swoich zainteresowań i pasji - oceniła organizatorka cyklu „Spotkania z Ludźmi Sukcesu” Maria Barcikowska - szkolny doradca zawodowy.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl