Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Małgorzata Banaś | 2017-03-25 13:47 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzień Kultury Europejskiej w V LO

Olsztyn24
Dzień Kultury Europejskiej w V LO (fot. archiw. LO V - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Dzień Kultury Europejskiej w V Liceum Ogólnokształcącym im. Wspólnej Europy w Olsztynie jest wieloletnią tradycją szkoły i ciekawą alternatywą dla „dnia wagarowicza”. Tu nikt nie wagaruje, bo atrakcją jest niesamowita podróż po magicznych, często nieznanych, zakątkach starego kontynentu.

Młodzież prezentuje stroje, tańce, motywy literackie i muzyczne, przysmaki kulinarne i ciekawostki z wybranego kraju Europy. Szkolną aulę wypełnia różnobarwny tłum. Można natknąć się na Winstona Churchilla, królową angielską i... doktora House`a.

Jury konkursowe co roku wyłania zwycięzców, którzy wykazują się największą kreatywnością i talentem artystycznym. Uczniowie poznają bogactwo kulturowe krajów europejskich, a bawiąc się uczą tolerancji i szacunku wobec innych narodów i ich wartości.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl