Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2017-03-31 17:49 | Rozmiar tekstu: A A A

Zmiany w ruchu przed zamknięciem ul. Pieniężnego

Olsztyn24
To już ostatnie dni „takiej” ulicy Pieniężnego w Olsztynie
Zbliża się termin rozpoczęcia przebudowy ul. Pieniężnego w Olsztynie. W związku z tym stopniowo wprowadzane będą nowe rozwiązania na pobliskich ulicach.

Budowa od podstaw mostu św. Jakuba, modernizacja trasy oraz powstanie plant przy katedralnych murach - te prace mają się zacząć w trzeciej dekadzie kwietnia. Już teraz jednak kierowcy będą sukcesywnie przyzwyczajać się zmian w organizacji ruchu, które będą obowiązywać do końca roku, czyli do oddania przebudowanej ulicy Pieniężnego do użytku.

Pierwsze zmiany będą wprowadzone w następny weekend (8-9.04):
R E K L A M A
banner
» od soboty (8.04) powstanie rondo na skrzyżowaniu ulic Kościuszki z Emilii Plater, dotychczas zamknięta ul. Emilii Plater będzie otwarta dla ruchu dwukierunkowego;

» od soboty (8.04) powstanie rondo na skrzyżowaniu ulic Reja, 22 Stycznia i Emilii Plater; dodatkowo wyłączona zostanie sygnalizacja na skrzyżowaniu ulic Żołnierska i Głowackiego;

» od niedzieli (9.04) rondo Ofiar Katastrofy Smoleńskiej (u zbiegu ulic: Schumana, Bałtycka, Artyleryjska i Grunwaldzka) stanie się rondem turbinowym.

Zmiany oznakowania i organizacji ruchu będą wykonywane nocą i mogą spowodować lokalne utrudnienia. Drogowcy apelują do kierowców o uważną jazdę, zgodnie z nowymi oznaczeniami.

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl