Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2017-04-06 15:39 | Rozmiar tekstu: A A A

Starostwo zaprosiło na przedświąteczny kiermasz

Olsztyn24
Kiermasz w starostwie | Więcej zdjęć »
Między innymi wielkanocne palmy, ozdoby ze szkła, ceramikę, pluszaki i zajączki z drewna można było kupić dzisiaj (6.04) na kiermaszu przedświątecznym, który odbył się na parterze siedziby Starostwa Powiatowego w Olsztynie. Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne wystawili podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Żardenikach.

Przedświąteczne kiermasze rękodzieła i ozdób wykonanych przez podopiecznych powiatowych placówek opiekuńczo-wychowawczych to tradycja w olsztyńskim starostwie. W tym roku w Biurze Obsługi Interesanta na parterze siedziby urzędu miały miejsce dwa kiermasze. W tegorocznej odsłonie inicjatywy swoje wyroby zaprezentowali nie tylko podopieczni SOSW w Żardenikach, ale także ci z Domu Pomocy Społecznej w Grazymach.

Wykonane przez utalentowanych podopiecznych cudeńka rozchodziły się jak świeże bułeczki. Jak się okazało, mają swoich wiernych fanów. Jedna z kupujących pań przyznała z uśmiechem, że ma tych wyrobów cały dom.
R E K L A M A
banner
******
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żardenikach działa ponad 40 lat. Powstał z myślą o dzieciach i młodzieży (w wieku od lat 8 do 24) z niepełnosprawnością umysłową w stopniu umiarkowanym bądź znacznym oraz sprzężeniami. Uczniowie kształcą się w szkole podstawowej, gimnazjum i szkole przysposabiającej do pracy. Dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie wczesnego wspomagania, prowadzone są oddziały wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Każde dziecko realizuje indywidualny program edukacyjno–terapeutyczny.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl