Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d./mc | 2017-04-08 17:50 | Rozmiar tekstu: A A A

77. rocznicę zbrodni katyńskiej wspominano w ratuszu

Olsztyn24
Spotkanie odbyło się w miejskim ratuszu | Więcej zdjęć »
W ramach kontynuacji Programu „Katyń... ocalić od zapomnienia” Gimnazjum nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Olsztynie wraz z Przedszkolem Miejskim nr 37 w Olsztynie, Instytutem Pamięci Narodowej Delegaturą w Olsztynie, Stowarzyszeniem „Rodzina Katyńska” w Olsztynie i Wydziałem Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego zorganizowało wczoraj (7.04), z okazji 77. rocznicy zbrodni katyńskiej, w byłej sali sesyjnej olsztyńskiego ratusza, uroczystość jej upamiętnienia.

Patronat honorowy nad dorocznym wydarzeniem, z udziałem między innymi władz miasta, przedstawicieli wojewody i marszałka województwa, organizacji kombatanckich oraz przedstawicieli placówek oświatowych działających na terenie Olsztyna, objął Prezydent Miasta Olsztyna.

W programie uroczystości znalazły się między innymi występy artystyczne, przemówienia zaproszonych gości, prezentacja o realizacji Projektu „Katyń ocalić od zapomnienia” oraz Apel Pamięci.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl