Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
FWM | 2017-04-12 14:58 | Rozmiar tekstu: A A A

W filharmonii: koncert pełen śpiewu…

Olsztyn24
Koncert finałowy konkursu w 2016 r. (fot. Arek Korczin) | Więcej zdjęć »
W finałowym koncercie VI Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego „Mława 2017” w dniu 21 kwietnia 2017 r., o godz. 19.00 wraz z orkiestrą symfoniczną Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego wystąpią najzdolniejsi młodzi wokaliści.

Konkursy muzyczne, niejednokrotnie stają się przepustką do kariery dla młodego pokolenia wykonawców. Są doskonałą okazją do konfrontacji własnych umiejętności, dając możliwość pokazania się i bycia zauważonym przez jurorów oraz publiczność. Miejmy nadzieję, że nie inaczej będzie z finalistami konkursu wokalnego „Mława 2017”.  

W dwóch konkursowych kategoriach wezmą udział: uczniowie szkół muzycznych II stopnia, oraz studenci i absolwenci wyższych uczelni muzycznych z całego kraju. Organizatorzy konkursu - dyrekcja Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie w informatorze skierowanym do uczestników konkursu napisali:
R E K L A M A
banner
Warto jednak zauważyć, że sprawą bardzo wyjątkową naszego konkursu jest fakt odbywania finałowego etapu w Olsztynie - wraz z towarzyszeniem Orkiestry Warmińsko- Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie. Wspaniała okazja (i wyzwanie) duża scena, duża widownia, i świetna orkiestra pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego.

Z pewnością dla wielu młodych wokalistów koncert z filharmonikami będzie pierwszym w życiu występem z profesjonalną orkiestrą symfoniczną. A w konkursowym repertuarze m.in. utwory: Verdiego, Mozarta, Pucciniego, Moniuszki, Rossiniego. Życząc wszystkim uczestnikom konkursu „wyśpiewania” jak najlepszych lokat, zapraszamy miłośników klasycznego śpiewu do wysłuchania finałowego konkursowego koncertu pełnego arii i pieśni w wykonaniu młodych adeptów sztuki wokalnej.

******

21 kwietnia 2017, piątek, godz. 19.00 sala koncertowa filharmonii

Koncert we współpracy z VI Ogólnopolskim Konkursem Wokalnym w Mławie

Piotr Sułkowski – dyrygent
Soliści: finaliści Konkursu Wokalnego Mława 2017
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

******

Bilety w cenie: 40 zł normalny i 30 zł ulgowy do nabycia w kasie pon.-pt. w godz.10-18 oraz poprzez stronę internetową filharmonii.
Z D J Ę C I A
logo FWM
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl