Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-04-19 21:22 | Rozmiar tekstu: A A A

Czytanie w Altanie po raz trzeci

Olsztyn24
Bajki czytali aktorzy Olsztyńskiego Teatru Lalek | Więcej zdjęć »
Biblioteka Abecadło, filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie, i Aura Centrum Olsztyna zaprosiły dzisiaj (19.04) młodych czytelników na inaugurację trzeciego sezonu plenerowych spotkań z książką w Parku Centralnym - Czytanie w Altanie.

Punktualnie w południe bajki autorstwa Maliny Prześlugi (m.in. „Bajkę o włosie Patryku” i „Bajkę o rozczarowanym rumaku Romualdzie” przeczytali dzieciom aktorzy Olsztyńskiego Teatru Lalek. 

Wspólne czytanie nie było jednak jedynym punktem programu. Uczestnicy spotkania - uczniowie z olsztyńskich Szkół Podstawowych nr 2,10 i 15 poszukiwali także tajemniczego hasła akcji, otrzymując wskazówki za wykonanie różnego rodzaju zadań.
R E K L A M A
banner
Tegoroczna edycja cyklu potrwa do 30 sierpnia i będzie odbywać się w tym samym miejscu w każdą środę, w samo południe (w przypadku niesprzyjającej pogody spotkania będą przenoszone do Abecadła).

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Inauguracja cyklu Czytanie w Altanie 2017

19-04-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl