Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2017-04-19 22:21 | Rozmiar tekstu: A A A

Przed północą ulica Pieniężnego zostanie zamknięta

Olsztyn24
Pracownicy firmy Skanska przygotowują się do zamknięcia ulicy Pieniężnego | Więcej zdjęć »
Pracownicy firmy Skanska przygotowują się do zamknięcia ulicy Pieniężnego w Olsztynie przed rozpoczęciem jej przebudowy. Operacja rozpocznie się dzisiaj około godziny 23.40, po tym, jak ulicą przejedzie ostatni z kursowych autobusów MPK. Jednocześnie z ruchu wyłączona zostanie ulica Szrajbera.

W związku z zamknięciem ulic, nastąpiły zmiany w organizacji ruchu drogowego na niektórych z olsztyńskich traktów. Informowaliśmy już m.in. o uruchomieniu ronda turbinowego na rondzie Ofiar Katastrofy Smoleńskiej i o dwóch mini rondach: na skrzyżowaniu ulic Plater, Reja i 22 Stycznia oraz Kościuszki i Plater, a także wyłączeniu sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Głowackiego i Żołnierskiej. Dzisiaj otrzymaliśmy mapkę przedstawiającą sposoby dojazdu do posesji znajdujących się przy ul. Pieniężnego, m.in. do przedszkola, poczty i Kurii Warmińskiej. Mapkę tę dołączamy do wykonanych dzisiaj w nocy na ulicy Pieniężnego zdjęć.

Wyjaśnijmy przy tym, że zamknięte ulice Pieniężnego i Szrajbera można ominąć jadąc ulicami Kościuszki i Niepodległości, albo ulicą Artyleryjską. Na te ulice skierowane zostaną również autobusy dotychczas kursujące ulicą Pieniężnego. Zamknięte zostaną więc przystanki MPK przy ul. Szrajbera i Pieniężnego. Do posesji przy ul. Św. Wojciecha będzie można dojechać od strony Pl. Jana Pawła II wydzielonym pasem po zachodniej stronie ulicy Pieniężnego, a wyjechać będzie można w stronę ul. 22 Stycznia.  Do Kurii Warmińskiej i położonych w jej pobliżu budynków dojazd będzie od ul. 22 Stycznia, również wydzielonym pasem ul. Pieniężnego, ale po jej wschodniej stronie.
R E K L A M A
banner
W miarę postępu robót organizacja dojazdów do ww. posesji zapewne zostanie zmieniona, by możliwe było przebudowanie tych fragmentów ul. Pieniężnego, które teraz będą służyć jako drogi dojazdowe.

Przebudowa ulicy Pieniężnego potrwa do połowy grudnia tego roku.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Ulica Pieniężnego w Olsztynie przed zamknięciem

»

19-04-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl