Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
JM | 2017-04-21 19:45 | Rozmiar tekstu: A A A

Akcja społeczno-edukacyjna Żonkile w Olsztynie

Olsztyn24
Akcja Żonkile w Olsztynie | Więcej zdjęć »
W środę (19.04) olsztyńska Fundacja Borussia, wspólnie z Joanną Mieszczyńska - ambasadorką Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie, włączyła się w akcję upamiętniającą 74. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim.

Uczniowie olsztyńskich szkół podstawowych - SP 15, SP 33, SP 34 i Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Łupstychu - odwiedzili Dom Mendelsohna i razem z wolontariuszami z XI Liceum Ogólnokształcącego, Gimnazjum nr 13 i wolontariuszami zagranicznymi Fundacji Borussia, wzięli udział we wspólnych działaniach.

Odbyły się warsztaty przygotowane merytorycznie przez ambasadorkę Muzeum POLIN i poprowadzone wspólnie przez wszystkich wolontariuszy. Następnie wykonano papierowe żonkile – symbole nadziei i pamięci. Potem młodzież rozdała kwiaty mieszkańcom Olsztyna i uczniom w swoich szkołach.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~Czytelnik / 2017-04-24 21:35
A czy ta cała Borussia pamięta o Polakach ? Wątpię.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl