Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Joanna Maziuk | 2017-04-23 12:01 | Rozmiar tekstu: A A A

Cztery tygodnie w Grecji

Olsztyn24
Uczniowie ZSR w Smolajnach w drodze do Grecji (fot. Krystyna Kimber–Chomej - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Grupa 20. uczniów Zespołu Szkół Rolniczych w Smolajnach wyjechała do Grecji, do regionu Tesalia w środkowej Grecji, w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego”. Projekt realizowany jest ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na zasadach programu Erazmus+, sektor kształcenie i szkolenie zawodowe.

Projekt zakłada przygotowanie, realizację i ewaluację praktyk zawodowych dla uczniów zawodu technik rolnik na terenie gospodarstw rolnych, w których praktykanci uczą się uprawy pomidorów, ogórków, bakłażanów, papryki, pracują na plantacjach kiwi, granatów i oliwek w rejonie Leptokarii oraz w gospodarstwach hodowlanych, gdzie zajmują się pielęgnacją i żywieniem owiec.

Celem projektu jest zdobycie doświadczenia zawodowego, rozwój postaw przedsiębiorczości i kreatywności, wzrost umiejetności językowych oraz wzrost kompetencji międzykulturowych.
R E K L A M A
banner
W programie praktyk przewidziane są także wycieczki krajoznawcze, w tym wizyta w klasztorze Meteory, rejs statkiem i połów małży, jak również zwiedzanie Salonik. Praktyki w Grecji potrwają do 17 maja.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl