Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Ewa Domaradzka-Ziarek | 2017-04-24 02:09 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzień Ziemi w Olsztynie

Olsztyn24
Dzień Ziemi w Muzeum Nowoczesności w Olsztynie | Więcej zdjęć »
W sobotę (22.04) w Muzeum Nowoczesności w Olsztynie obchodzono uroczyście Dzień Ziemi. Na całym świecie tego dnia miliony ludzi mobilizują się w działaniach na rzecz ochrony środowiska.

Olsztyńska inicjatywa przygotowana przez Fundację „Moda na Warmię i Mazury” przebiegała pod hasłem „Segregując odpady chronimy Ziemię”. Odbyły się prezentacje na temat selektywnej zbiórki śmieci, warsztaty plastyczne i zabawy dla dzieci, konkursy z nagrodami.

Można było też zobaczyć dwie wystawy. Pierwszą przygotował Dariusz Zbrojna z Nowego Kawkowa, który często organizuje warsztaty dla dzieci i dorosłych pn. „Jak zrobić coś z niczego”. Wystawę tworzyły lampy i stoliki z rzeczy niepotrzebnych. Druga wystawa była efektem specjalnego pleneru malarskiego zorganizowanego przez artystkę Vanessę Kurmin w obiektach Piekarni Tyrolska. To już drugi taki plener, w którym udział wzięli studenci Wydziału Sztuki UWM w Olsztynie.
R E K L A M A
banner
Dzień Ziemi zorganizowała Fundacja „Moda na Warmię i Mazury” przy wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie, MPEC Olsztyn i Muzeum Nowoczesności w Olsztynie.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl