Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-04-24 20:04 | Rozmiar tekstu: A A A

Wystawę malarstwa Haliny Wysockiej otwarto w Galerii Sąsiedzi MOK

Olsztyn24
Halina Wysocka | Więcej zdjęć »
W Galerii Sąsiedzi Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie otwarto dzisiaj (24.04) wystawę malarstwa Haliny Wysockiej, artystki-amatorki malującej pejzaże i martwą naturę - głównie olejem, a także akwarelą, na jedwabiu oraz w technice batiku.

Halina Wysocka tworzy od 1982 roku. Początkowo zajmowała się tkaniną artystyczną. Za swoje gobeliny otrzymała wiele nagród na wojewódzkich i ogólnopolskich przeglądach artystycznych.

W 2004 roku zaczęła tworzyć prace malarskie. Wielokrotnie brała udział w wystawach zbiorowych, organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach, olsztyńską Galerię „Pojezierze” oraz Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych.
R E K L A M A
banner
Swoje prace prezentowała również na Ogólnopolskim Konkursie Malarstwa Nieprofesjonalnego w Bielsku-Białej oraz Wojewódzkim Przeglądzie Plastyki Nieprofesjonalnej w Mrągowie, gdzie za pracę „Las” otrzymała II nagrodę Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. W 2015 roku zdobyła I nagrodę na Przeglądzie „Kobiece Impresje” w GOK w Dywitach za batik „Nastrojowe światła”.

Wystawa potrwa do 5 czerwca.


Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Wernisaż wystawy malarstwa Haliny Wysockiej

24-04-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl