Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-04-24 22:14 | Rozmiar tekstu: A A A

Beata Podwysocka fotograficznie o „Nierzeczywistości rzeczy”

Olsztyn24
Głos zabiera Beata Podwysocka | Więcej zdjęć »
W Galerii Marszałkowskiej mieszczącej się w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie odbył się dzisiaj (24.04) wernisaż wystawy „Nierzeczywistość rzeczy”, na której swoje prace prezentuje Beata Podwysocka.

Artystka urodziła się w Olsztynie, z którym związana jest do dzisiaj. Jest artystką fotografikiem, fotograficznym samoukiem.

Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz filologię angielską ze specjalnością tłumaczeniową. Na co dzień jest nauczycielem akademickim na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Fotografią zajęła się , czując dużą potrzebę artystycznego wyrażenia siebie. Potrzeba ta zamieniła się w pasję, która towarzyszy jej każdego dnia - od 2008 roku.
R E K L A M A
banner
Fotografia, którą uprawia, jest dla niej punktem wyjścia do spojrzenia na otaczający świat z innej niż codzienna perspektywy. Poprzez zmianę oglądu rzeczywistości artystka stara się pokazać, że jest wokół nas wiele światów równoległych, a mówiąc o zmianie perspektywy ma na myśli zarówno spojrzenie czysto fizyczne na fotografowany przedmiot, jak też próbę stworzenia zaskakującego kontekstu dla rzeczy i sytuacji na pozór codziennych.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Wernisaż wystawy „Nierzeczywistość rzeczy” Beaty Podwysockiej

24-04-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl