Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Milena Brzostek | 2017-04-29 21:07 | Rozmiar tekstu: A A A

Wojewódzkie eliminacje konkursu recytatorskiego

Olsztyn24
Eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego | Więcej zdjęć »
W Dobrym Mieście odbyły się dzisiaj (29.04) wojewódzkie eliminacje 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. W Centrum Kulturalno-Bibliotecznym spotkało się 16. laureatów eliminacji rejonowych, którzy prezentowali się w turniejach: recytatorskim, młodzieżowym i dorosłych, teatrów jednego aktora, wywiedzione ze słowa i poezji śpiewanej.

Jury w składzie: Andrzej Fabisiak – przewodniczący, Wiesława Niemaszek-Szymańska i Mateusz Iwaszczyszyn zakwalifikowało do finałów ogólnopolskich w kategorii recytatorskiej: Damiana Brancewicza z Kętrzyna, Nadię Serwach z Lidzbarka Warmińskiego i Zbigniewa Martuszewskiego z Elbląga, zaś w turnieju poezji śpiewanej - Michała Wróblewskiego z Iławy.

Po prezentacjach konkursowych odbyły się warsztaty recytatorskie z zakresu interpretacji prozy, poezji, mowy scenicznej, doboru repertuaru i poezji śpiewanej. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl