Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/UM | 2017-05-12 11:15 | Rozmiar tekstu: A A A

Zgłoś się do pomocy przy letnich imprezach miejskich

Olsztyn24
 
Miasto szuka wolontariuszy, którzy pomogą w organizacji m.in. Olsztyn Green Festiwalu czy Pucharu Świata FIVB w Siatkówce Plażowej.

- To ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy szukają sposobu na aktywne spędzenie czasu - mówi asystent prezydenta ds. specjalnych projektów społecznych, Dorota d`Aystetten. - Praca wolontariacka to nie tylko możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia, ale również wiele satysfakcji. Dodatkowo wolontariusze otrzymują wejściówki na wszystkie imprezy.

Do podstawowych zadań wolontariuszy należeć będzie wsparcie logistyczne, organizacyjne oraz promocyjne.

- Wolontariusze pomagają nam w działaniach promujących miasto, np. roznosząc ulotki podczas imprez - dodaje d`Aystetten. - Pełnią funkcję mobilnego punktu informacyjnego,kierując uczestników w odpowiednie miejsca. Są również wsparciem przy sprawdzaniu biletów i zakładaniu opasek. To co przyciąga szczególnie młodych ludzi, to działalność zakulisowa czyli pomoc artystom prezentującym się na danym wydarzeniu.
R E K L A M A
banner
Miasto zaprasza do wstąpienia w szeregi wolontariuszy Olsztyna i uczestniczenia w organizacji ciekawych, wydarzeń i imprez miejskich w Olsztynie. Wszyscy chętni otrzymają bezpłatne szkolenia, ubezpieczenie, certyfikaty oraz wejściówki do miejskich obiektów sportowych, na miejskie imprezy kulturalne i rozrywkowe oraz inne bonusy.

Zgłosić się można telefonicznie 89 522 28 21/518 699 705 lub mailowo ngo@olsztyn.eu wskazując imprezę, w której chciałoby się wziąć udział. (Puchar Świata w Siatkówce Plażowej 19-23.07.2017, Olsztyn Green Festiwal 12-13.08.2017).


Olsztyn
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl